Eycofcu Kanalı, 1999 yılında çıkan Age of Empires II’yi en azından hayatının bir zamanında oynamış, bu oyun sayesinde arkadaşlarıyla güzel vakit geçirmiş, şehir planlaması yapmış, bu oyunun verdiği ilhamla türlü mesleklere yönelmiş, hayaller kurmuş ve daha nice hisleri ve anları bu oyunla özdeşleştirmiş Türk Eycofcuları birleştirmek, tanıştırmak ve birlikte daha fazla oyun oynayabilmek için doğmuş bir kanaldır.

Oyuna fazla hakim olmayan dostlara oyunun can alıcı noktalarını öğretme, bu oyunda uzmanlaşmış oyuncuların ise uzmanlığını/yeteneğini Türkiye’ye hatta tüm ülkelerdeki Eycof oynayanlara tanıtma amacındayız.

İster çok iyi oyna, istersen kötü oyna: Bu oyuna hayatının bir yerlerinde sevdalandığını biliyoruz, bu oyunu oynamak için can attığını ama oynayacak arkadaşın olmadığı şikayetini de biliyoruz, işte Eycofcu senin gibi düşünen ve senin gibi kişileri buluşturmak için var.

Age of Empires 2’de birbirimizle mücadele ederek birbirimizi geliştirelim ve Eycofcu olarak Türkiye’yi bu oyun aracılığıyla en iyi şekilde temsil edelim istiyoruz.

Youtube’da videolarımıza: https://www.youtube.com/Eycofcu linkinden ulaşabilirsiniz.

Canlı yayınlarımıza, Twitch aracılığıyla, bu linkten : ‘https://www.twitch.tv/cosmostv uğrayabilir, takip edebilir, abone olabilirsiniz.