Unable to join game hatası

sekosiken

Размещено5 de ���� de 2014 - 11:08
Merhaba arkadaşlar

Bir arkadaşın kurduğu oyuna bağlanırken unable to join game hatası alıyorum bunun sebebi nedir lütfen yardımcı olurmusunuz ?
Ссылка | Ответить | Цитата
 kitt

Размещено5 de ���� de 2014 - 16:28
merhaba
Eğer voobly üzerinde bahsediyorsun eğer, herhangi bir bilgisayar güvenlik duvarı ve anti-Vitus yoluyla voobly oyun ve izin vermek gerekir.
Lütfen bir Ian bahsediyoruz, o zaman oyun pc özel ip yönettiği, 2400udp/tcp limanlarını 2300 kurmak gerekir ve yönlendirici 47624tcp.
Ayrıca yönlendirici güvenlik duvarı değiştirmek gerekebilir.
 FoxValentine_

Отредактировано6 de ���� de 2014 - 14:53FoxValentine_
Merhaba,

Bu sorunu Voobly'de oynarken mi yaşıyorsun? Güvenlik duvarının veya ant-virüs programının oyunu engelleme ihtimali var, onları kontrol ettin mi?

Eğer herhangi bir engelleme yoksa, modem üzerinden portlar açık mı?

Aslında port açmak yerine daha kısa bir işlem yaparak bu sorunu halledebiliriz. Aşağıda anlatıcağım gibi yaparsan, sanıyorm ki unable to join hatası almamakla birlikte Voobly üzerinden FP sorununuda kökten halletmiş olacaksın.

1-) Öncelikle Modem yönlendiricisine IP üzerinden giriyoruz ve ordan DMZ'yi buluyoruz.
2-) İkinci adım olarak bilgisayarın ipv4 adresini elde etmemiz gerekecek. Başlat - Çalıştır - Siyah ekrana '' cmd '' yazıyoruz - 2. gelen siyah ekrana '' ipconfig '' yazıyoruz ve orda IPv4 Adresi olarak gördüğün ip numarasını elde ediyoruz.
3-) IPv4 Adresini, aktif ettiğimiz DMZ'ye yazarak kaydediyoruz.

İşlem bu kadar, umarım sorun çözülür.
 Punisher13

Размещено28 de ������� de 2016 - 20:49
dediğinizi yaptım ama sorun devam ediyor başka bir çözüm yolu var mı acaba ?

[1]
Показано 1 - 4 из of 4 посты
Быстрый пееход:
2Пользователи(-ли)читают эту тему (За последние 30 минут)
0члены,2гости

Şu an en popüler:
CBA PathBlood 1.8.0 (73 kullanıcı)
1.6 reward campaing (61 kullanıcı)
Word Association (59 kullanıcı)
AoKTS updates (58 kullanıcı)
Photos of Voobly Players (19 kullanıcı)
CBA HERO v18 (16 kullanıcı)